Periyodik Bakım – ALİAĞA | Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt Oto Servis

Kampanyalı bakım fiyatlarımızı aşağıdaki görsellerden araç türüne göre öğrenebilirsiniz.

Kampanyalı bakım fiyatlarımızı aşağıdaki görsellerden araç türüne göre öğrenebilirsiniz.

ALİAĞA OTO SERVİS’te Avcılar, Beylikdüzü, Esenyurt ve Çevre Bölgelerdeki araçlarınızın periyodik yağ bakımları özenle yapılmaktadır.

Periyodik araç bakımı ne işe yarar?

Yeni nesil araçlar her ne kadar en son teknolojilerle ve en kaliteli malzemelerle üretiliyor olsa da, aracınızı oluşturan parçaların da bir ömrü vardır. Aracınızın üretiminde kullanılan parçalar zamanla etkisini yitirir. Bu yüzden marka veya modeli ne olursa olsun her araç düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Aracınızda bu tür sorunların olup olmadığını görebilmek için öncelikle kontrol edilmesi ve gerekirse aşınan veya etkisini yitiren parçaların yenilenmesi gerekir.

Düzenli kontrol ve bakımlar yapılmazsa aracınızın vereceği tepkilerden de bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz fakat beklenmedik arıza ve kaza riski, bakımı ve kontrolleri düzenli yapılmayan araçlarda oldukça yüksektir. Periyodik araç bakımı beklenmedik arıza ve kaza risklerini en aza indirirken, aracınızın daha etkili çalışmasını sağlayarak yakıt tüketimini de azaltır. Bu sayede hem yola güvenle devam eder, hem de bütçenize zarar vermemiş olursunuz.

Periyodik araç bakımı yapılmazsa ne olur?

Büyük bütçeler ayırarak aldığınız aracınızın periyodik bakımları yapılmadığı zaman bütçenize, sürüş güvenliği ve sürüş konforuna olumsuz etkileri vardır.

Periyodik araç bakımı yapılmayan aracın kullanım ömrü azalır.

Aracınızı oluşturan parçalar zamanla aşınacağı ve etkisini yitireceği için, ani araç arızası ve arızalara bağlı kaza riski artar. Bu da hem sizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atar.

  • Aracın performansı düşeceğinden yakıt tüketimi artar ve sürüş konforu azalır.

YAĞ DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR?
Aliağa Otomotiv Özel Servis güvencesiyle uzmanlarımız, aracınızın motor yağı seviyesini ve kirlilik durumunu kontrol eder ve yağ filtresi ve motor yağını değiştirirler. Servis noktalarımızda motor yağı ve yağ filtresi değiştirme işlemi araç üreticilerinin tavsiyesi doğrultusundaki ürünler kullanılarak yapılır.

Partikül filtreli araçlarda partiküllü yağ kullanılır.

YAĞ DEĞİŞİMİNDE HANGİ FİLTRELER DEĞİŞİR?
Aliağa Otomotiv Özel Servis uzmanları, yağ değişimi sırasında yağ filtresi,hava filtresi standart olarak değiştirilmektedir. yapılan kontrollerde değişim gerektiğinin tespiti halinde yakıt filtresi ve Polen filtresini de değiştirebilir. Tüm bu işlemler sadece ihtiyaç halinde ve onayınıza istinaden yapılır.

YAĞ DEĞİŞİMİ FİYATLARI
Aliağa Otomotiv Özel Servis güvencesi altında, aracınızın yağ değişimi işleminizi güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için ve kampanyalarımızdan faydalanmak için bizi arayın!

© Copyright Kasım 2017 Designed By SosyalMarkam
Call Now ButtonHemen Ara | 0507 699 89 23
Whatsapp'tan İletişime Geçin